

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Current Rating | 1A |
| Tripping Characteristics | Type D |
| Rated AC Voltage | 400V |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 10 kA |
| Range | SENTRON |
| Series | 5SL4 |
| Circuit Breaker Type | MCB |
| Length | 18mm |
| Width | 76mm |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
| Depth | 90mm |
| Model Number | 5SL4101-8 |
| Better World Claim | Extended product life |
| Better World Product | Yes |
2CDS252001R0041 S202-D4
278607 FAZ-S2/1
120938 PKZ-SOL20
2CDS252001R0607 S202-K63
168082 FAZ6-D20/3
120937 PKZ-SOL12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00