

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Current Rating | 100A |
| Tripping Characteristics | Type B |
| Rated AC Voltage | 400V |
| Range | SENTRON |
| Series | 5SP4 |
| Circuit Breaker Type | MCB |
| Width | 81mm |
| Length | 90mm |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
| Depth | 76mm |
| Model Number | 5SP4391 |
| Terminal Contact Type | Screw |
2CDS273001R0254 S203M-C25
2CDS251001R0204 - S201C20
2CDS271001R0254 S201M-C25
239023 FAZ6-B20/1
2CDS252280R0324
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00