

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Current Rating | 80A |
| Tripping Characteristics | Type D |
| Rated AC Voltage | 400V |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 10 kA |
| Range | SENTRON |
| Series | 5SP4 |
| Circuit Breaker Type | MCB |
| Length | 108mm |
| Width | 76mm |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
| Depth | 90mm |
| Model Number | 5SP4480-8 |
| Terminal Contact Type | Screw |
2CDS253001R0034 S203-C3
278606 FAZ-S1/1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00