

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Current Rating | 3A |
| Tripping Characteristics | Type A |
| Rated AC Voltage | 400V |
| Rated DC Voltage | 60V |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 10 kA |
| Range | 5SY41 |
| Series | 5SY |
| Circuit Breaker Type | MCB |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
2CDS272337R0517
239216 FAZ6-C16/4
132702 FAZ-B10/2-NA
239148 FAZ6-C16/3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00