

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 20A |
| Voltage Rating | 400V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Grey |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Switch Rating | 10kA |
| Length | 90mm |
| Width | 18mm |
| Depth | 70mm |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
3LD2504-1TP51
KG251T203/GBA006VE
1SDA068209R1 XT1D 160 FF
3LD2022-0TK13
1SCA022459R6510
3LD2050-1TL13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00