

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 40A |
| Voltage Rating | 250V |
| Handle Colour | Grey |
| Normal State Configuration | NO |
| Series | 5TL1 |
| Switch Rating | 0.12kA |
| Length | 18mm |
| Width | 74.5mm |
| Depth | 89.8mm |
| Terminal Type | Screw |
KG64B T206/GBA320 *KL1V
KG64T203/GBA016E
1SCA022278R1510
218979 T0-2-8324/I1/SVB-SW
172791 DMM-160/3N/I5/P-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00