

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 63A |
| Voltage Rating | 250V |
| Handle Colour | Red |
| Normal State Configuration | NO |
| Series | 5TL1 |
| Switch Rating | 0.196kA |
| Length | 18mm |
| Width | 74.5mm |
| Depth | 89.8mm |
| Terminal Type | Screw |
3LD2144-1TL51
172797 DMM-160/4/I5/P-R
1SCA105008R1001 OT100F3C
1SCA022708R0740 OHB175J12T
3LD2054-0TK51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00