

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 100A |
| Voltage Rating | 250V |
| Handle Colour | Red |
| Series | 5TL1 |
| Normal State Configuration | NO |
| Switch Rating | 0.3kA |
| Length | 18mm |
| Width | 74.5mm |
| Depth | 89.8mm |
| Terminal Type | Screw |
1SCA104913R1001 OT40F3C
3LD2504-3VK51
172837 P3-100/XM
002388 P1-25/E-RT
KG10AT103/GBA010FT2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00