

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 125A |
| Voltage Rating | 250V |
| Handle Colour | Grey |
| Series | 5TL1 |
| Normal State Configuration | NO |
| Switch Rating | 0.375kA |
| Length | 18mm |
| Width | 74.5mm |
| Depth | 89.8mm |
| Terminal Type | Screw |
172811 P3-63/M4/K2-PG
276284 IS-100/3
031607 P3-63/EA/SVB
207132 T0-3-8401/I1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00