

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2P |
| Maximum Current | 63A |
| Voltage Rating | 440V |
| Handle Colour | Red |
| Normal State Configuration | 2NO |
| Series | 5TL1 |
| Switch Rating | 0.196kA |
| Length | 36mm |
| Width | 74.5mm |
| Depth | 89.8mm |
| Terminal Type | Screw |
172854 DMM-125/4/I5/P-R
182416 P1-25/I2H/MBS/SVB-SW/HI11
012772 P1-32/EA/SVB-SW/HI11
072567 P1-32/EA/SVB/HI11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00