

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 63A |
| Power Rating | 0.0022kW |
| Voltage Rating | 440V |
| Model Number | 5TL1363-0 |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | SENTRON |
| Series | 5TL1363 |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Terminal Type | Screw |
060230 P3-63/V/SVB-SW
60AXTN2 60AXTN2
207150 T0-2-15679/I1/SVB-SW
3LD3440-1TL13
199905 P1-40/EZ-RT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00