

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 63A |
| Voltage Rating | 440V |
| Handle Colour | Red |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Series | 5TL1 |
| Switch Rating | 0.196kA |
| Length | 54mm |
| Width | 74.5mm |
| Depth | 89.8mm |
| Terminal Type | Screw |
1SCA022713R4930 OT200E04P
3LD2050-0TK13
60AXTN2 60AXTN2
207379 P3-100/I5/SVB/N
199966 P1-40/Z/N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00