

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 63A |
| Voltage Rating | 440V |
| Handle Colour | Red |
| Series | 5TL1 |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Switch Rating | 0.196kA |
| Length | 89.8mm |
| Width | 74.5mm |
| Depth | 70mm |
| Terminal Type | Screw |
2CDD284101R0063 SD204/63
3LD2030-0TK11
KG100T204/GBA006VE
3VA1225-1AA32-0AA0
2CMA142438R1000 KSF 340 TPN
010398 P3-63/EA/SVB/N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00