

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Analogue Input Module |
| Range | SIPLUS |
| Series | SIMATIC S7-1500 ET 200 |
| Input Type | Analog |
| Output Type | Modbus |
| For Use With | S7-1500 |
| Cable Length | 800m |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Dimensions | 147 x 35 x 129 mm |
750-502/000-800
6ES7131-6BF00-0CA0
2TLA020073R0000
6ES7954-8LT03-0AA0
5000-00501-1210000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00