

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | I/O Modules |
| Range | SIPLUS |
| Series | SIMATIC S7-1500 ET 200 |
| Input Type | Digital |
| Output Type | Digital |
| For Use With | SIPLUS |
| Output Current | 1.2 A |
| Application | Railway Application |
| Cable Length | 600 m, 1000 m |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 5.78 x 1.37 x 5.07 in |
6ES7194-6KA00-0XA0
6ES7193-6CP73-2AA0
3RK1904-2AB02
FX5-16EYR/ES
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00