

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Condition Monitoring Device |
| Range | SIPLUS |
| Input Type | Digital |
| For Use With | S7-1200 |
| Supply Voltage | 24 V |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 70 x 112 x 75 mm |
750-455/025-000
6ES7952-1KM00-0AA0
6ES7422-1HH00-0AA0
6ES7392-1AJ00-0AA0
6ES7141-6BG00-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00