

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | SIMATIC |
| Product Range | TP900 Comfort INOX |
| Display Type | TFT |
| Manufacturer Part No. | 6AV2144-8JC20-0AA0 |
| Display Resolution | 800 x 480pixels |
| Number of Ports | 2 |
| Processor Type | X86 |
| Onboard Memory | 2 GB (SIMATIC HMI SD Memory Card), 128 MB (SIMATIC HMI MM Memory Card) |
| Backlighting | Yes |
| Display Size | 9 in |
| IP Rating | IP20, IP66, IP69 |
| Depth | 66mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Length | 190mm |
| Interface | PROFINET, MPI, PROFIBUS DP |
| Width | 251mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Dimensions | 251 x 190 x 66 mm |
6AV2125-2GB23-0AX0
6AV3688-3EH47-0AX0
6AV2123-2GB03-0AX0
6AV2124-0JC01-0AX0
PFXGP4501TAD
003003000400
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00