

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | GateWay |
| Range | SIPLUS |
| Series | SIPLUS |
| Output Type | Digital |
| For Use With | SIPLUS |
| Supply Voltage | 489 V |
| Output Current | 16 A |
| Mounting Type | Busbar |
| Termination | Push-In |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Dimensions | 340 x 104 x 250 mm |
3RK1400-1CQ00-0AA3
6ES7290-6AA30-0XA0
6ES7193-6AP00-0AA0
6ES79000AA000XA0
BMXRMS008MP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00