

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Digital Output Module |
| Range | SIMATIC |
| Series | 6ES7132 |
| Output Type | Digital |
| Number of Outputs | 4 |
| For Use With | SIMATIC I/O System |
| Supply Voltage | 230 V |
| Output Current | 2 A |
| Cable Length | 1m |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 20 x 73 x 58 mm |
CJ1W-OD202
6ES7231-5PD32-0XB0
FX5-8EYR/ES
6ES7591-1AA01-0AA0
750-504/000-800
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00