

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Analogue Input Module |
| Range | SIMATIC |
| Series | 6ES7132 |
| Input Type | Analog |
| Number of Inputs | 4 |
| For Use With | SIMATIC I/O System |
| Cable Length | 200m |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 15 x 73 x 58 mm |
BPZ:RMH760B-1
6ES7592-3AA00-0AA0
6ES7400-1TA01-0AA0
6ES7135-6HB00-0CA1
765-1103/100-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00