

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | PLC Expansion Module |
| Range | SIMATIC |
| Number of Outputs | 4 |
| Output Type | Digital |
| For Use With | ET 200S |
| Supply Voltage | 24 V |
| Output Current | 6 A |
| Cable Length | 500 (shielded) m, 500 (unshielded) m |
| Dimensions | 81 x 30 x 52 mm |
ABE7R16T230
2TLA020071R8000 GATE-P2
6ES76470KA020AA2
6ES7141-5AF00-0BA0
7KM9300-0AB01-0AA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00