

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Base Unit |
| Range | SIMATIC |
| Series | 6ES7193 |
| For Use With | ET 200SP |
| Supply Voltage | 24 V |
| Termination | Plug-In |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 15 x 141 x 35 mm |
6ES7142-6BH00-0AB0
6ES7134-6JD00-0CA1
6ES7132-6HD01-0BB1
7MH4960-2AA01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00