

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 6ES7194 |
| Cross Sectional Area | 19.63 mm² |
| Number of Cores | 4 |
| Sheath Material | PUR |
| Length | 300mm |
| Sheath Colour | Green |
| Connector 1 Orientation | Straight |
| Connector 1 | M8 |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 | M8 |
| Connector 2 Gender | Male |
| Connector 2 Orientation | Straight |
| Shielding | Tinned Copper Braid |
| Shielded/Unshielded | Shielded |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Minimum Bend Radius | 100 mm |
| Conductor Material | Copper |
| Outer Diameter | 5mm |
| Cable Shape | Multicore |
| Fire Behaviour | Halogen Free |
| Insulation Material | PE |
YF2A18-300UA5XLEAX
7000-17041-2950300
YF2A24-050UB4XLEAX
933146001 ELST 3308 RV FM 805
7000-40041-6350060
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00