

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | PLC Expansion Module |
| Input Type | Digital |
| Number of Inputs | 4 |
| For Use With | S7-1200 Series |
| Supply Voltage | 24 V |
| Cable Length | 50m |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 62 x 38 x 21 mm |
3RX9010-0AA00
6ES7193-6AP00-0AA0
CJ1W-OD211(SL)
CXONE-AL01D-V4-UP
6ES7590-1AB60-0AA0
FX2N-16EX-ES/UL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00