

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | PLC Expansion Module |
| Series | SIMATIC S7-300 Series |
| Input Type | Analogue |
| Number of Inputs | 8 |
| For Use With | S7-300 Series |
| Supply Voltage | 24 V |
| Cable Length | 50 m, 200 m |
| Dimensions | 125 x 40 x 120 mm |
FX2N-16EX-ES/UL
700-751-9VK21
VW3E70360AA00
6ES7144-5KD00-0BA0
FX3G-232-BD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00