

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | SIMATIC S7-1500 |
| Number of Inputs | 20 |
| For Use With | SIMATIC S7-1500 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Number of Outputs | 32 |
| Programming Language Used | FBD, GRAPH, LAD, SCL, STL |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Programming Interface | Profinet |
| Program Capacity | 150 kB |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
NX1P21040DT1
197513 EASY-E4-DC-16TE1P
CP2E-N40DT1-D
004001000100
6ES7212-1HF40-0XB0
6ES7512-1SK01-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00