

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Digital I/O Module |
| Range | SIMATIC |
| Series | SIMATIC S7-1500 ET 200 |
| Input Type | Digital |
| Output Type | Transistor |
| For Use With | SIMATIC S7-1500 |
| Output Current | 300 mA |
| Cable Length | 600 m, 1000 m |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Better World Product | Yes |
| Better World Claim | Saves energy |
| Dimensions | 147 x 35 x 129 mm |
6ES76482BF100XF0
6SL3260-4NA00-1VA5
6ES71326HD012BB1
6ES7972-0BB42-0XA0
1246285
6ES7193-6BP00-0DU0
5000-00501-1200000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00