

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Digital I/O Module |
| Range | SIMATIC |
| Series | SIMATIC ET 200S |
| Number of Inputs | 8 |
| Input Type | Digital |
| Output Type | Transistor |
| Number of Outputs | 16 |
| Output Current | 1.2 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Cable Length | 600 m, 1000 m |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 147 x 35 x 129 mm |
765-1101/100-000
6GK19011GB00
6ES76480EH001BA0
6ES7522-1BP00-0AA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00