

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Analogue I/O Module |
| Range | SIMATIC S7 |
| For Use With | SIMATIC S7-300 / S7-1500 |
| Supply Voltage | 50 V |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Cable Length | 30m |
| Termination | Push-In |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 3 x 2.25 x 2.4 in |
ABE7H16R31
6AG11316BF007CA0
FX2N-8EYR-ES/UL
6ES7231-5QD32-0XB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00