

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 11 kW, 15 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 36.4 A, 40.6 A |
| For Use With | SINAMICS G120C |
| Series | SINAMICS G120C |
| Field Bus Communication Type | Profinet |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0 - 550Hz |
| STO | Yes |
| Drive Type | Vector Control |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Filter Included | No |
| Control Panel | No |
| Interface | IO-Link |
| Overall Length | 295mm |
| Overall Depth | 208mm |
| Standards Met | CE, UL |
| Overall Width | 140mm |
VFD2A7MS43AFSAA
6SL3210-5BE31-1UV0
VFD075CP4EB-21
16G-11-0045-BF
6SL3210-1KE21-7AB1
VW3A3619
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00