

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 18.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 37 A |
| Series | SINAMICS G120C |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0 - 550 Hz |
| STO | Yes |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | No |
| Standards Met | CE, c-tick, cULus |
6SL3220-3YE20-0UF0
ATV12P055M2
FC-101P37KT4E20H2XXXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
C200-02400041
31V-4D0010-BE-2S-0000
ATV340U40N4E
3G3M1-AB037
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00