

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.37 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 1.3 A |
| Series | SINAMICS V20 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0 - 550Hz |
| STO | No |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Depth | 146mm |
| Standards Met | CE, c-tick KC, cULus, EN 60204-1, EN 61800-3, EN 61800-5-1 |
| Overall Width | 150mm |
| Overall Length | 90mm |
| Interface | Modbus RTU, USS |
6SL3520-1XB40-7AF0
3G3MX2-A4055-EV2
174333 DE1-341D3FN-N20N
31V-4D0004-BE-2S-0000
ATV320U06M2B
ATV12H018M2
EFC5610-0K40-1P2-MDA-7P-NNNNN-L1NN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00