

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Capacitance Switch |
| Mounting Type | Vertical |
| Switch Output | Relay |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Process Connection | M20 |
| Standards Met | RoHS |
LLC210D324-003
OLS710D3L24-003
FTL33-AA4M2AB3CJ
FTM21-AG222A
FTW33-AA4MWSJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00