

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Rotation Paddle Switch |
| Mounting Type | Threaded |
| Switch Output | SPDT |
| Body Material | Epoxy Coated Aluminium |
| Maximum Operating Temperature | 80°C |
| Maximum AC Voltage | 230V |
| Thread Size | G 1 1/2 |
| Maximum Pressure | 0.5bar |
| Series | SITRANS LPS |
LLC710D324-004
LFV200-XXSGHIPM
LFV200-XXTGHTPM
F0301SUS201ELECTRODE
LLC610D3L24-003
LFV200-XXTGBTPV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00