

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | I/O Module |
| Series | BPZ |
| Input Type | Digital |
| Number of Inputs | 8 |
| Number of Outputs | 16 |
| Supply Voltage | 22.5 - 26 V dc |
| Application | Commercial, Industrial, Residential |
| Cable Length | 300m |
| Termination | Cage Clamp |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Dimensions | 108 x 77.5 x 64 mm |
FX2N-8EYT-ESS/UL
6ES7141-5AH00-0BA0
2863931
6ES7952-1KM00-0AA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00