

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Regulator |
| Series | S55370 |
| Input Type | Digial |
| Output Type | Voltage |
| For Use With | 1 Programmable Heating Circuit |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Cable Length | 120mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Dimensions | 144 x 96 x 108.5 mm |
5000-00501-1500001
6ES7553-1AA00-0AB0
6ES71386BA012BA0
6XV18708AN15
6XV18708AN50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00