

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 - 250 V ac |
| Size | 55 x 156 x 67mm |
| Minimum Operating Temperature | +40°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Temperature Range | +40 - +60 °C |
| Control Type | Temperature Limiter |
| IP Rating | IP43 |
| Series | S55700 |
| Mounting Type | Wall Mount |
702034/8-2100-23
702031/8-1000-23
TC4830-02-110/230VAC
703044/181-000-23/000
650-D-R00-00000-1-G
EPC3016/CC/VH/L2/R2/ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00