

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SCP |
| Type | Switched Mode |
| Electrical Phase | 1 |
| AC or DC Input Voltage | ac, dc |
| Input Voltage | 85 - 264 V ac / 100 - 375V dc |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 1.3A |
| Power Rating | 30W |
| Number of Outputs | 1 |
| Height | 120mm |
| Width | 33mm |
| Depth | 33mm |
| MTBF | 800000h |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Ripple And Noise | |
| Maximum Temperature | +65°C |
| Standards Met | Class II, cUL, EN 50082-2, EN 55011 Class B, EN 55022 Class B, EN 60950, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, UL 1950, VDE 0805 |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
1SVR427057R0000 CP-T 24/40.0
6EP3447-8SB00-0AY0
DRF-240-24-1/HL
DRC-24V30W1AZ
S8JX-P30024CD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00