

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 2.97 - 5.5 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 3.3 V dc |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | 4.75 to 6V dc |
| Isolation Voltage | 500V dc |
| Series | CC-E |
| Railway Approved | No |
| Medical Approved | No |
TEN 10-2412
TVN 5-0923WI
MEA1D2412DC
TEN 40-1212E
MEA1D0512SC
TDN 1-4811WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00