

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 18 V dc |
| Power Rating | 1.5W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Series | CCG |
| Railway Approved | No |
| Medical Approved | No |
R2M-2415S/SMD
FS1403-5000-AS
RS3-2412SZ/H3
THN 15-2411
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00