

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 1.5W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | 4.75 - 5.5V dc |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Series | CCG |
| Railway Approved | No |
| Medical Approved | No |
THR 3-4813WI
THN 15-2425WI
THL 10-2411
TEN 20-2411WIN
TEC 3-1221WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00