

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 1.56W |
| Input Voltage Nominal | 9 - 36 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Railway Approved | No |
| Series | CCG |
| Medical Approved | No |
THR 40-7212WI
REC5-2412SRWZ/H2/A
CC3-0512DF-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00