

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 18 V dc |
| Power Rating | 3.1W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Series | CCG |
| Railway Approved | No |
| Medical Approved | No |
TMDC 60-7225H
RP15-2415DFW
THL 20-2412WI
TBA 1-0512E
DDR-120B-24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00