

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 3.12W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Railway Approved | No |
| Series | CCG |
| Medical Approved | No |
TRV 2-0511M
THD 10-2413WIN
THN 15-2410N
TEN 3-2415N
TDR 3-2411WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00