

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | 11.4 - 13.2V dc |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Railway Approved | No |
| Series | CCG |
| Medical Approved | No |
CCG10-48-15SF
TEN 40-2412
CC3-0503SF-E
TES 3-2412WI
TRV 1-1222M
ATA00CC18S-L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00