

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | 14.25 - 16.5V dc |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Series | CCG |
| Railway Approved | No |
| Medical Approved | No |
TEN 3-2412WI
RP20-2412SFW
THN 20-1212
QSC15048S24
TMV 2-0515DHI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00