

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 76 V dc |
| Power Rating | 2.6W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | 3.135 - 3.63V dc |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Railway Approved | No |
| Series | CCG |
| Medical Approved | No |
TEN 3-2423WI
TDN 5-0922WI
TEN 5-4812WI
TMR 9-4811WI
TEN 40-4815WIN
THI 2-2411M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00