

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Input Voltage Range | 9 - 26.4 V dc |
| Power Rating | 31.5W |
| Input Voltage Nominal | 18 V dc |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | 3.3 to 12.6V dc |
| Series | CE-10 |
| Railway Approved | No |
| Medical Approved | No |
CCG10-12-15DF
TEN 8-4812WI
TEN 8-7212WI
CC1R5-1212DF-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00