

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 0 - 300V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | No |
| Length | 12mm |
| Width | 80mm |
| Series | CHVM |
| Load Regulation | 0.015 |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Medical Approved | Yes |
| Minimum Temperature | -10°C |
DPX30-24WS12
THN 15-2411WIR
THL 10-1211
TEN 3-2410N
RMOD400-28-13SW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00