

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 28V dc |
| Output Current | 36A |
| Power Rating | 1kW |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 265V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 254mm |
| Width | 112mm |
| Depth | 44mm |
| Efficiency | 86% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Energy Efficiency Level | III, IV |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 1.2 (without Cover)kg |
LRS-100-3.3
HWS50A-24/A
PBA50F-3R3-N
RAC05-12SK/480
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00